Новини
Škoda покращує умови кредитування для своїх клієнтів Škoda покращує умови кредитування для своїх клієнтів

Škoda покращує умови кредитування для своїх клієнтів

За умовами акційної пропозиції від Ощадбанку автомобілі Škoda можна придбати в кредит від 0,01% річних*.

1 травня 2023 року Компанія "Єврокар" у співпраці з Ощадбанком оголосила про старт акційної кредитної програми "Акція Škoda", за умовами якої автомобілі Škoda можна придбати в кредит зі ставкою від 0,01% річних, що є доступною вже за умови авансу 40%. Завдяки зниженим відсотковим ставкам за кредитом, покупці автомобілів Škoda можуть підібрати для себе прийнятні умови кредитування з доступним щомісячним платежем за кредитом.

 

Платіж за кредитом на Škoda Octavia за умови мінімального першого внеску (30%) і максимального терміну кредитування (84 міс.) становитиме 11 524 грн. на місяць**. Залежно від суми першого внеску та строку кредитування щомісячний платіж може змінюватися. Розрахувати кредит для будь-якої моделі Škoda можна в офіційному дилерському центрі Škoda на території України***. Термін кредитування за акційною програмою становить від 1 до 7 років. Страхування КАСКО на перший рік можливо оформити в кредит.

 

Автомобілі Škoda – серед лідерів на автомобільному ринку України. Грамотна цінова політика, широка дилерська мережа, вигідні фінансові інструменти - це те, що дозволяє бренду залишатися в топі вибору українських споживачів. Запрошуємо вас завітати до дилерського центру та обрати вигідні для вас умови кредитування для купівлі бажаного автомобіля.

 

Детальніше ознайомитися з умови кредитування можна на сайті: https://www.skoda-auto.ua/

 

* Відсоткова ставка від 0,01% річних доступна за кредитом від одного року з авансом від 40%.

 

** Щомісячний платіж для автомобіля ŠKODA OCTAVIA Ambition 1.4 TSI 110 кВт (150 к.с.) 6 MG вартістю 905 214,00 грн. станом на 02 травня 2023 року складає: платіж – 11 524 грн./міс. - перший внесок – 30%, термін кредитування – 84 міс., тип графіку погашення – аннуїтет, реальна відсоткова ставка – 30,47% річних.

 

*** Пропозиція діє з 01 травня 2023 р. до 01.07.2023 р. (включно) при придбанні автомобілів Škoda в дилерських центрах Škoda на всій території України, за винятком районів проведення бойових дій та на територіях, що перебувають в оточенні, тимчасовій окупації. Детальні умови дізнавайтеся на сайті www.skoda-auto.ua, у свого дилера або у відділеннях банка-партнера.

 

Кредитує «Ощадбанк». Ліцензія №148 від 05.10.2011. Реєстраційний номер в Державному реєстрі банків № 4 від 31.12.1991р.