Новини

Офіційний дилер Škoda у Луцьку святкує 20-річний ювілей

14 листопада 2023р

 

Луцька компанія «Промтехсервіс» перша відкрила в Україні дилерський центр Škoda, побудований згідно з усіма корпоративними стандартами, і цього року святкує 20-річний ювілей.  

 

Там, де нині у Луцьку розташований автосалон Škoda, на початку 2000-х років було розлоге поле у приміській зоні. Цивілізація пробиралася туди без поспіху, але район прогнозовано мав от-от зажити діловим життям. Поруч відкрилася одна з перших сучасних АЗС, дорога повз салон вела на авторинок. Однак в ті часи у прикордонному регіоні автомобільний бізнес мало чим нагадував сучасні дилерські центри. Тоді, 20 років тому, луцька компанія “Промтехсервіс” на чолі з Олегом Могилецьким прийняла важливе рішення переводити свою маленьку справу в цивілізований бізнес за європейськими стандартами. Так починалася історія бренду Škoda у Волинській області.

 

14 листопада 2003 року “Промтехсервіс” відкрив у Луцьку сучасний дилерський центр Škoda, ставши першим у місті офіційним продавцем європейських автомобільних брендів. “Коли тобі довіряють, з'являється окриленість, віра в те, що є перспектива, що ми матимемо бізнес не на рік-два, а на десятиліття. Працюємо з чудовим брендом, у якого є перспектива. Він розвивається, відповідно - рухаємося ми”, - каже директор компанії Олег Могилецький. Бізнес, побудований за європейськими стандартами, довів свою життєздатність, і нині ні в кого немає сумнівів, що це був і лишається для України єдино можливий шлях.

 

«Ми щиро вдячні Олегу Могилецькому та колективу «Промтехсервіс» за роки плідної співпраці, професіоналізм та відданість своїй справі, - каже директор компанії «Єврокар» Марина Яковлева. - За цей час ми разом пройшли чимало випробувань і відсвяткували немало прем’єр. Незважаючи на необхідність значних інвестицій, в той момент Олег Могилецький прийняв рішення, що забезпечило стійкість бізнесу і дозволило проходити через різноманітні кризи і виклики війни.  Ми віримо в незламність наших партнерів і їхню вірність клієнтам, бренду Škoda і нашому партнерству».