Новини
Акція на оригінальну сувенірну продукцію Škoda «Яскрава зима зі Škoda» Акція на оригінальну сувенірну продукцію Škoda «Яскрава зима зі Škoda»

Акція на оригінальну сувенірну продукцію Škoda «Яскрава зима зі Škoda»

31 жовтня 2023 р

 

Знижки 15% на сувенірну продукцію Škoda *.

 

З 01 листопада до 31 грудня 2023 року в дилерській мережі Škoda діють знижки 15%* на сувенірну продукцію Škoda.

 

Наближаються новорічні свята, а разом з ними наша традиційна акція на сувенірні товари. Ми хочемо, щоб ви змогли порадувати своїх рідних та друзів справді яскравими подарунками. Широкий асортимент дозволить обрати оригінальні подарунки від одягу та аксесуарів, до товарів для спорту та відпочинку.   

 

Пропонуємо вам переглянути наш каталог брендованих товарів Škoda.

 

Бажаємо вам вдалого шопінгу і приємних свят!

 

Чекаємо Вас в дилерському центрі Škoda Євромоторс
 Хмельницький, Проспект Миру, 111 
та бажаємо безпечних поїздок за будь-яких умов!

 

Деталі за телефоном: +38 (067) 381 04 42.
 

Швидкий запис в нашому телеграм боті.

 

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 15% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.