ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні - прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online.

В умовах карантину пропонуємо скористати­ся послугою онлайн замовлення.​ Зараз​ для придбання авто­мобіля немає необхід­ності приїжджати в салон, необхідно вико­нати наступні дії:

  • Підібрати модель, модифікацію і колір автомобіля на сайті, скориставшись зручним онлайн-конфігуратором* чи сервісом онлайн-складу, або перейти на са­йт Авторизованого Ди­лера у вашому регіон­і.
  • Заповнити заявку і оформити замовлення автомобіля через онла­йн-форму.
  • Менеджер Авторизованого Дилера зв'яжеться з Вами для уточнення замовлен­ня, підбору автомобіля в наявності на складі або замовлення у виробництво, оформлен­ня рахунку на оплату.
  • Здійснити оплату отр­иманого рахунку.
  • Менеджер Авторизованого Дилера зв'яжеться з вами і узгодить час, дату і місце передачі авто­мобіля.

Якщо Вам потрібен кредит, можете розрахувати щомісячний платіж за власними параметрами для будь-якої моделі ŠKODA в онлайн кредитному калькуляторі, а також подати онлайн заявку на кредит.

* Зазначена у Конфігураторі ціна є рекомендованою роздрібною ціною, яка є інформативною та орієнтовною. Поточна ціна і детальні технічні характеристики обраної моделі Ви можете дізнатись у ​ Вашого Авторизованого дилера ŠKODA.

Форма замовлення автомобіля

Return
+