Ця сторінка є додатковою. Натисніть на кнопку, щоб повернутися на основну.

Повернутись

Всі деталі, які ви шукали

Дивитися всі технічні характеристики

Розміри автомобіля

 

Безпека

Функції безпеки

ŠKODA KAMIQ виступає за безкомпромісну безпеку. Наступні функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

- Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.

- На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, обмежувач швидкості дозволяє водію їхати з будь-якою швидкістю, яка тільки не повинна перевищувати задане значення.

- ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

- Пристрій блокування диференціала XDS + забезпечує водію нейтральну поведінку автомобіля при різких поворотах, і гарантує їх динамічне проходження. Керуючі електронні пристрої по суті моделюють присутність диференціала, що самоблокується для поліпшення зчеплення з дорогою і динамічності на поворотах. В результаті цього, автомобіль проходить повороти ще чіткіше і легше, ніж раніше.

- EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.

- MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.

- Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допомагає водію в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це може призвести до значного скорочення допустимого гальмівного шляху.

- ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах.

- Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.

- Система Hill-Hold Control (у якості опції) допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимикання двигуна.

- Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Запасне колесо

Стандартний комплект для ремонту шин може бути замінений на:

- 16 (6J × 16" ET 35, 195/60 R16), 17 або 18-ти дюймове тимчасове сталеве запасне колесо.

- 18-ти дюймове аварійне запасне колесо (3,5J × 18" ET 38, 125/70 R18), призначене для використання із ŠKODA Sound System.

Запасне колесо
Запасне колесо

Еко-технології

Система Start-Stop

Ідея системи Start-Stop полягає у відключенні двигуна кожного разу, коли в його роботі немає ніякої потреби, особливо ця функція корисна при пересуванню містом, і допомагає значно зменшити витрату палива. Система Start-Stop автоматично активується після того, як запускається двигун і може бути відключена вручну в будь-який час.

Система Start-Stop
Рекуперація енергії гальмування

Що відбувається під час відновлення енергії? Кінетична енергія трансформується в корисну електроенергію, яка зберігається в акумуляторі або використовується в електричних системах. Під час гальмування двигуном генератор подає електроенергію до приладів і заряджає батарею. Цей процес економить паливо.

Рекуперація енергії гальмування
Режим Еко (Driving Mode Select)

Eкo режим водіння - режим для свідомих водіїв, для яких економічне водіння і турбота про навколишнє середовище стоїть на першому місці. Особливістю режиму водіння Еко є рух накатом в автомобілях з автоматичною коробкою передач DSG. Рух накатом використовується, коли ваша нога не знаходиться на педалі газу під час руху.

Рекомендації до перемикання швидкостей

Правильний вибір передачі допоможе заощадити паливо і зробити водіння комфортнішим. Більш низькі оберти двигуна призводять до зниження витрати палива і сприяють тихій роботі двигуна. Символи в правому верхньому куті дисплея або підтверджують, що поточна передача обрана правильно, або ж рекомендують підвищити або знизити передачу.