Про компанію

ВИРОБНИЦТВО

ПрАТ «Єврокар» розташований в Ужгородському районі Закарпатської області. Територія розташування заводу «Єврокар» межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво було розпочато 23 липня 2001 року, з тих пір підприємство постійно реалізує інноваційну та інвестиційну діяльність. 19 грудня 2011 «Єврокар» відсвяткував десятиріччя виробничої діяльності з моменту технічного пуску заводу 2001 року. Загальний обсяг інвестицій в проект Єврокар складає 250 млн. Доларів США. Підприємство входить до Групи компаній Атолл Холдинг.

ВИРОБНИЦТВО

З самого початку роботи завод «Єврокар» реалізує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. У травні 2006 року було офіційно відкрито другу частину проекту з виробництва автомобілів. Це дрібновузлове виробництво, при якому монтаж автомобілів здійснюється на конвеєрній лінії з використанням технологічного процесу, аналогічного ŠKODA Auto a.s. 2008 року було розпочато реалізацію третьої частини проекту. У вересні 2009 року ПрАТ «Єврокар» закінчив будівництво будівлі зварювального і фарбувального виробництва. У грудні 2011 року було завершено черговий етап затвердженої Міністерством промислової політики та Міністерством економіки України програми створення виробничих потужностей і робочих місць. В рамках програми в зварювальному виробництві заводу «Єврокар» було вироблено пілотну партію кузовів. 7 грудня 2011 року відбувся успішний запуск нового лако-фарбового виробництва. Зварювання і фарбування проводилося на обладнанні таких відомих компаній, як Transsystem (Польща), Chropynska Strojirna (Чехія), EISENMANN (Німеччина). У виробничому процесі використані найсучасніші підходи, європейські технології, високоякісні робото-комплекси, система "vario shuttle", а також високотехнологічні геометричні станції AUDI Framer. Нові потужності «Єврокар» мають ряд технологічних інновацій, що забезпечують гнучкість виробничого процесу, мають унікальні для України технічними рішеннями. Зараз завод «Єврокар» виготовляє весь модельний ряд автомобілів марки ŠKODA.

СИСТЕМА ЯКОСТІ

2003 року система управління якістю заводу «Єврокар» було сертифіковано на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2000. Щорічно «Єврокар» підтверджує дію сертифіката про застосування системи менеджменту якості підприємства. Сертифікаційні і підтверджують аудити проводяться празьким представництвом компанії TUV NORD CERT GmbH (Німеччина). 2009 ПрАТ «Єврокар» впровадив інтегровану систему управління підприємством відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2008 та OHSAS 18001: 2007. Успішна сертифікація ПрАТ «Єврокар» в жовтні 2009 року на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001: 2007 показала впровадження і дію на підприємстві системи управління охороною праці. Таким чином, відповідність ПрАТ «Єврокар» вимогам міжнародних стандартів (ISO 9001, OHSAS 18001) дозволяє реалізувати принципи політики підприємства, спрямовані на виняткову увагу до якості продукції, забезпечення високих стандартів охорони та безпеки праці, а також відкритість та турбота про споживачів. ПЕРСОНАЛ На початку діяльності підприємства персонал, зайнятий безпосередньо на виробництві автомобілів, пройшов спеціальне навчання в Чехії на підприємствах ŠKODA Auto a.s. 2008 року на заводі створено навчально-методичний підрозділ з підготовки кадрів. На підприємстві постійно проводиться атестація персоналу, робочих місць і умов праці.

ОХОРОНА ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Технологічне обладнання, що застосовується на заводі, забезпечує низьке енергоспоживання і високий рівень екологічної чистоти процесів. Для створення нормального екологічного стану на підприємстві зведені очисні споруди. Для скорочення витрат води та її забруднення існує система оборотного водопостачання технологічного обладнання. В процесі реалізації нових виробництв використовується високоефективне обладнання, яке забезпечує високий рівень екологічної чистоти.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

19 травня 2011 завод «Єврокар» відвідав Президент України. Він ознайомився з модернізацією виробництва: головним конвеєром, лінією з виробництва двигунів, відвідав нові виробничі потужності. Восени 2011 року в рамках інвестиційної програми завод «Єврокар» відвідала група потенційних інвесторів з Чехії, Словаччини, Угорщини та інших країн Європи. Тоді ж відбулася міжнародна конференція на тему перспектив створення виробництв автомобільних комплектуючих. У заході взяли участь представники ŠKODA Auto as (Чехія), VW RSO BP (Угорщина), учасники кластерів виробників комплектуючих зі Словаччини, Угорщини, а також українські поставщікі.На сьогодні на заводі створено повномасштабне виробництво автомобілів, що включає такі основні виробничі процеси як зварювання, забарвлення кузова і монтаж автомобілів. Виробничі потужності дозволяють виробляти до 100 тисяч автомобілів на рік. Нові виробничі потужності заводу дозволяють збільшити рівень локалізації виробництва автомобілів з подальшою перспективою розвитку експорту.